Rozbiehate vlastný biznis a náklady vám začínajú prerastať cez hlavu? Budovať vlastné dielo je veľmi náročné. Hlavne, keď od začiatku musíte myslieť na celkovú stratégiu, financie, náklady, marketing a taktiež na celkové budovanie firmy.
Musíme povedať, že budovanie firemného mena, identity a celkovo marketing je gro celého podnikania. Trh je presýtený rôznorodou konkurenciou a nečudujme sa, že niekto v tomto mori nenásytných rýb nevie preraziť.

Základ úspešného podnikania je kvalitne spracovaný web. Kto dnes nemá webovú stránku, ako keby ani neexistoval.

Zabudnite, že vás niekto nájde v zlatých stránkach. Ako prvé navštívi internetový vyhľadávač a začne zadávať kľúčové slová, aby vás našiel.

Určite je náročné na začiatku vyčleniť určitú časť rozpočtu na programovanie stránky. Viacerí urobia chybu a vyberú si amatérskeho programátora alebo odfláknutú šablónu z webových portálov. Nakoniec skončia so stránkou, na ktorej sa niekoľkokrát zobrazí „404 – not found“ alebo sa načítava príliš dlho a návštevník je nakoniec nútený odísť.

Neurobte túto chybu aj vy. Zvoľte si radšej kvalitného vývojára, ktorý odvedie dobrú prácu hneď na začiatku. Ak sa bojíte o svoj rozpočet, tak nezúfajte. Máme pre vás riešenie, s ktorým si doprajete aj najzložitejšie webové stránky databázového typu.

V ASData programujeme na tretinky!

Cieľom nášho projektu je zabezpečiť klientom kvalitné služby bez toho, aby to zaťažilo ich aktuálnu situáciu v podnikaní.

Ako to funguje?
Chcete novú webovú stránku? ASData group sa o to postará. Pri zadaní požiadavky sa nacení projekt, pričom na začiatku zaplatíte len 1/3 z ceny vývoja. O mesiac neskôr vám odovzdáme funkčnú webovú stránku, ktorú môžete okamžite plne využívať. O mesiac neskôr od odovzdania zaplatíte druhú tretinu a o ďalší mesiac poslednú tretinu s ceny zákazky.

Vyberte si platbu na tretinky a vyhnete sa vysokej jednorazovej platbe za projekt. Rozloženie ceny na tri splátky vám odľahčí rozpočet a dopraje kľudný spánok.
Kontaktujte náš na +421903434587, info@asdata.sk alebo navštívte stránky www.ASData.sk