Ak sa náhodou neviete rozhodnúť, ktoré aplikácie sú pre vás vhodné a používate iPhone či iPad, tak sme pre vás vybrali TOP 5 aplikácií z každého okruhu za júl 2019. Používanie telefónu je každodenná záležitosť, tak prečo nemať aj vhodné appky?

1. Google Duo

TOP 5 aplikácií pre iOS – Júl 2019 aplikácia Google Duo na mobile

Google Duo je aplikácia, ktorá slúži na video hovory. Je to skvelá alternatíva pre aplikáciu FaceTime. Môžete si zavolať s kýmkoľvek a nezáleží či máte iOS alebo Android. Nová aktualizácia priniesla podporu dokonca aj pre iPad. Pokiaľ radi voláte a nemáte radi aplikácie ako Skype či Messenger, Google Duo je presne pre vás.
Stiahnuť si ju môžete TU.

2. Tinder

TOP 5 aplikácií pre iOS – Júl 2019 aplikácia Top Picks na mobile

Tinder je veľmi známa aplikácia slúžiaca na hľadanie si partnera. Je to jednoduché, stačí si vyplniť váš profil, nahrať nejaké fotografie a hotovo. Už len čakať, kým si nájdete zhodu a dohodnúť si rande!
Stiahnuť si ju môžete TU.

3. Tasty

TOP 5 aplikácií pre iOS – Júl 2019 aplikácia Tasty na mobile

Určite ste postrehli mnoho stránok na sociálnych sieťach, kde sú krátke no stručné videá o varení. V týchto chutných videách má prsty aj Tasty. V ich aplikácií okrem videí nájdete aj recepty, kde si môžete filtrovať určité ingrediencie a neporušiť tak vašu diétu.
Stiahnuť si ju môžete TU.

4. Couch to 5k

TOP 5 aplikácií pre iOS – Júl 2019 aplikácia couch na mobile

Pokiaľ radi športujete alebo chcete zhodiť nejaké tie kilá, aplikácia Couch to 5k je presne pre vás. Aplikácia sleduje koľko za deň prejdete, viete si nastaviť rôzne cviky, ciele a dokonca vám to monitoruje vaše úspechy. Časom si viete pozrieť vašu aktivitu v mesiaci a viete si porovnať svoje výsledky.
Stiahnuť si ju môžete TU.

5. Pandora

TOP 5 aplikácií pre iOS – Júl 2019 pandora aplikácia na mobile

Pokiaľ nepoznáte Pandoru, robíte chybu. Je to super aplikácia, ktorá slúži na prehrávanie hudby od konkrétnych autorov alebo žánru. Zaujímavosťou je, že aplikácia si pamätá, akú hudbu máte radi a akú nie, takže do budúcna vám niečo, čo sa vám nepáči, neprehrá.
Stiahnuť si ju môžete TU.