Používanie aplikácií na vašom telefónnom zariadení alebo tablete je každodenná záležitosť. Pripravili sme si pre vás TOP 5 aplikácií pre Android tento mesiac. Určite si nájdete tú svoju.

1. Adobe Premiere Rush

TOP 5 aplikácií pre Android - Júl 2019 adobe premiere na mobile

Premiere Rush je najnovšia aplikácia zo strany Adobe a je určená pre ľudí, ktorí chcú jednoduchú a rýchlu úpravu videií. Aplikácia podporuje video, audio a obrázky, taktiež ponúka mnoho možností ako pridanie textu či špeciálne efekty.
Stiahnuť si ju môžete TU.

2. Caloriecap

TOP 5 aplikácií pre Android - Júl 2019 calorie cap na mobiloch

Caloriecap je aplikácia, pomocou ktorej si môžete ustrážiť svoju diétu. Aplikácia sa zameriava na to, aby ste si jednoducho mohli nájsť jedlá v reštauráciách, ktoré spĺňajú vaše kritéria, môžete si rýchlo a jednoducho vybrať reštauráciu či druh jedla tak, aby to vyhovovalo vám a vašej diéte. Aplikácia je jednoduchá na používanie a jej dizajn je prehľadný.
Stiahnuť si ju môžete TU.

3. Pocket Mode

TOP 5 aplikácií pre Android - Júl 2019 pocket mode na mobiloch

Už ste sa niekedy stretli s tým, že váš telefón si robí, čo chce, keď si ho dáte do vrecka? Stane sa vám, že niekomu zavoláte alebo urobíte mnoho fotiek nevedomky? Pocket Mode aplikácia je vytvorená presne pre toto. Aplikácia využíva proximity sensor, ktorý zistí kedy sa telefón nachádza vo vašom vrecku, následne zablokuje ďalšie senzory a už sa vám nikdy nestane, že zavoláte niekomu bez toho, aby ste o tom vedeli.
Stiahnuť si ju môžete TU.

4. Spotify Stations

TOP 5 aplikácií pre Android - Júl 2019 spotify na mobiloch

Najnovšia aplikácia od Spotify je určená pre ľudí, ktorí hľadajú novú hudbu. Spotify Stations vám umožňuje hľadať a počúvať hudbu podľa žánru. Pomocou nej si určite prídete na svoje.
Stiahnuť si ju môžete TU.

5. Netflix

TOP 5 aplikácií pre Android - Júl 2019 netflix na tablete

Kto by už dnes nepoznal Netflix? Nájdu sa aj taký. Netflix je momentálne jedna z top služieb na sledovanie televízie, seriálov či dokonca najnovších filmov online. Stačí vám predplatiť jeden mesiac a uvidíte, ako jednoducho môžete sledovať takmer čokoľvek a kedykoľvek.
Stiahnuť si ju môžete TU.