Určite každý z vás pozná populárnu aplikáciu Instagram, ktorá slúži na prezeranie či pridávanie fotiek, sledovanie celebrít alebo vašich známych. Majitelia sa rozhodli, že spustia novú aplikáciu pre Instagram, ktorá bude slúžiť na chat a nesie názov Threads. Je dosť podobná aplikácii Snapchat, no je výrazne prehľadnejšia.
“Aplikácia je samostatná, oddelená od hlavnej aplikácie Instagramu, pričom fotoaparát je v aplikácii na prvom mieste.” Správu priniesol portál AndroidCentral a informuje nás o tom aj portál Touchit.sk

Threads ako nová appka pre chat na Instagrame, obrazovka aplikácie na mobiloch

 
Určite ste aj vy používali správy priamo v Instagrame, no teraz tomu už bude koniec, Jednou z vecí po otvorení aplikácie, je hľadáčik pre fotoaparát, uľahčujúci fotenie alebo nahratie videa.
Okrem zdieľania obrázkov, videí a textových správ podporuje aplikácia Threads aj takzvaný Status. Je to dosť podobné Facebooku, kde môžete informovať svojich priateľov alebo sledovateľov o novinkách z vášho života, alebo o udalostiach, na ktoré sa chystáte. Samozrejme, sú tam aj prednastavené statusy typu som v lietadle, na cestách, na pláži atď.

.Zdroje : Instagram-press.com, Touchit.sk