Project Description

Webstránka a CI pre stavebnú firmu ATstav.sk

Pri stavbe webovej stránky pre klienta ATstav sme brali veľký dôraz na reprezentatívnu časť služieb, v ktorých sa táto stavebná firma pohybuje. Základným prvkom sú veľké a kvalitne spracované fotografie hlavných referencií. Nový potenciálny zákazník si tak môže veľmi rýchlo spraviť prehľad o možnosti realizácie. Na každom mieste v bode stránky sa vie návštevník dostať ku kontaktom, ktoré sú v tejto brandži nevyhnutné, pretože každá zákazka a klient je špecifický, čo je nevyhnutné prebrať po telefóne, či konkrétnejšej email komunikácií. Firme ATstav sme realizovali aj polep firemných dodávok, tvorbu samotného loga, corporate identity, či prezentačných materiálov.

www.atstav.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Polepy dodávok

Micro stránka za 12 hodín

Tvorba webovej stránky môže zabrať 1-2 týždne. Klient však súrne potreboval behom 24 hodín mať dodanú prezentačnú stránku kvôli obchodným stretnutiam, ktoré mal naplánované. V piatok prišiel k nám do kancelárie a v sobotu poobede už mal pripravený a živý mikroweb, na ktorý mohol v kľude odkazovať ľudí z obchodného stretnutia o 2 dni potom (v pondelok). Viac sa dočítate na blogu o mikrostránke za 12 hodín.

Mikro stránka za 12 hodín - one page site

Polep dodávok stavebnej firmy ATstav

Polep dodávok sa realizoval počas víkendov, keďže tento klient má plne vyťažené firemné autá počas pracovného týždňa a nemôže si dovoliť stratiť ani hodinu. Aj v takýchto prípadoch vieme klientom vyhovieť a prispôsobiť sa ich kalendáru. Viac o polepe dodávok sa dočítate na blogu.

Extrémne rýchly návrh a tlač vizitiek a propagačných materiálov

Klient potreboval dodať behom víkendu grafický návrh na vizitky a propagačné materiály, odsúhlasiť a zároveň dať do tlače 600ks vizitiek a 100ks propagačných materiálov vo väzbe.

Návrh a tvorba Facebook fanpage

Navrhnutá grafika a vytvorenie Facebook business profile. Kompletné zaškolenie klienta do používania fanpage, aby si mohol aj sám nahrávať svoje najnovšie referencie a aktuálne informácie ako progress / postup prác na aktuálnych dielach. Vstúpte na fanpage ATstav.sk.

Facebook fanpage pre prezentáciu firmy, služieb, referencií

Zaujali vás tieto služby? Spravíme vám cenovú ponuku!

Plne responzívny dizajn pre desktopy, tablety a mobily

Plne responzívny dizajn pre mobilné zariadenia, tablety firemnej stránky ATstav

Zaujala vás táto stránka? Napíšte nám!