Project Description

Webstránka a CI pre prepravnú firmu easylog.sk

Webová stránka je tzv. one-page-ovka (jednostránkový web). Pri tvorbe webovej identity sme dávali veľký dôraz na jednoduchosť, prehľadnosť a dostupnosť kontaktných údajov a služieb, ktoré firma easylog vie ponúknuť svojim klientom. Prepravnej firme easylog sme vytvorili novú korporátnu identitu, ktorá zahŕňa tvorba loga v rôznych mutáciách, či už pre farebnú tlač, printoviny čiernobiele alebo webové logotypy. Takisto sme vytvorili zakladače a vizitiky s ich samotnou výrobou (tlačou).

www.easylog.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín

Corporate Identity – podniková identita

Navrhli sme komplet podnikovú identitu ako firemný zakladač s potlačou, hlavičkový papier pre easylog, vizitky, perá, či potlač obálok brandom easylog transport & logistics.

Podniková Corporate identity pre easylog transport & logistics ako návrh a výroba firemných zakladačov, hlavičkového papiera, perá s potlačou, vizitky pre firmu

Návrh a tvorba Facebook fanpage

Navrhnutá grafika a vytvorenie Facebook business profile. Kompletné zaškolenie klienta do používania fanpage, aby si mohol aj sám nahrávať svoje najnovšie referencie a aktuálne informácie ako progress / postup prác na aktuálnych dielach. Vstúpte na fanpage easylog.sk.

Facebook fanpage tvorba pre firmu easylog.sk

Zaujali vás tieto služby? Spravíme vám cenovú ponuku!

Plne responzívny dizajn pre desktopy, tablety a mobily

Náhľad stránok prepravnej firmy easylog

Zaujala vás táto stránka? Napíšte nám!