Project Description

UMS

Kto je UMS?

Univerzálna maklérska spoločnosť (UMS) pôsobí ako líder sprostredkovateľov poistenia a finančných služieb na tuzemskom trhu. S 23 ročnou pôsobnosťou sa môže pýšiť početnou klientelou zahrňujúcou firemných či privátnych klientov poskytujúcim komplexný servis potrebný k zaopatreniu kvalitných finančných služieb či rozličného poistenia. Spoluprácou s prominentnými poisťovňami garantuje záruku uzatvorenia rôznorodého poistenia nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Navyše jej členstvo v medzinárodnej skupine pokrýva ponuku poistenia rizík, ktoré obyčajne slovenský trh nezastrešuje.

logo UMS
0
programátorských hodín
0
grafických hodín
Navštívte UMS

Čo sme pre nich vytvorili?

Homepage

Domovskú stránku sme tvorili na mieru s ohľadom na požiadavky klienta. Vzhľadom na funkčnosť, prehľadnosť a samozrejme zameranie odvetvia jeho podnikania sme sa rozhodli pre dominanciu informačného smerovania stránky. V súlade s kritériom prehľadnosti sme v homepage uviedli len základné informácie o spoločnosti, ktoré sme rozvinuli minimalistickou lištou s možnosťou zobrazenia podstránok. Pre celkový dojem stránky sme zvolili jednoduchú grafickú úpravu zhodujúcu sa s farebným prevedením loga spoločnosti, pričom sme zabezpečili jej responzivitu pre rôzne zariadenia.

zobrazenie domovskej stránky UMS

Administračné rozhranie

Klientovi UMS sme zabezpečili bezproblémový prístup k úpravám jeho stránky, a to prostredníctvom vytvorenia administračného rozhrania vo frameworku Laravel. Jednoducho povedané, klient si vie na stránke pridávať a editovať napríklad obsah podstránok, jednotlivých textov či položky menu podľa vlastnej potreby. Takisto vie upravovať napríklad:

  • kontakty na jednotlivé pobočky spoločnosti

  • link pre zobrazenie mapy pobočiek

  • zoznam článkov aktualít

aktuality a články spoločnosti UMS

  • editáciu a doplnenie partnerov

zoznam partnerov UMS

Napojenie na FTP

Stránku UMS sme pre zefektívnenie a zjednodušenie jej používania napojili na FTP (File Transfer Protocol), ktorý umožňuje užívateľom nahrávať, zobrazovať a sťahovať dokumenty. Vytvorili sme tzv. “produktové dokumenty”, ktoré umožňujú zobrazenie množstva priečinkov rôznych poisťovní s obsahom všetkých potrebných produktových dokumentov.

zoznam produktových dokumentov na stránke UMS

Ochrana používateľských údajov

Na stránku klienta sme v súlade s právnymi predpismi ochrany súkromia nasadili cookie consent, teda súhlas používateľa s ukladaním cookies na jeho zariadení zbieraných na účely analýzy, personalizácie a sledovania. Podobne sme implementovali aj reCaptcha, teda systém určený predovšetkým na ochranu používateľských dát z najčastejšie napadnutých prvkov webu, a to formulárov.

ochrana používateľských údajov

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás