Project Description

TOTOchcem si povie každá žena, čo príde do tohto e-shopu

Veľmi úspešný eshop TOTOchcem.sk si vybral našu firmu na kompletný redizajn stránok. Po úspešnom nasadení online obchodu na náš kvalitný webhosting, ktorý ponúkame vyslovene iba našim klientom, došlo k ešte rapídnejšiemu nárastu objednávok z dôvodu 100% responzivity stránok, čo zase potvrdzuje štatistiku, že už vyše 60% ľudí prezerá a nakupuje na webe cez mobilné zariadenia ako smartfóny, či tablety. Stránky sme kompletne vybavili marketingovými nástrojmi, ktoré zabezpečili zníženie vratiek až o -60% a zvýšenie predaja až o +40%.

www.totochcem.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Špeciálnych modulov

Zdieľaj na Facebook-u a získaj ihneď voucher

Marketingová funkcia, ktorá pomohla celkovému zvýšeniu počtu transakcií až o 40%. Jedná sa o veľmi jednoduchú, ale vymakanú funkciu, ktorá má hneď dve výhody. Za share-ovanie ponúkate klientom okamžitu zľavu na nákup, čiže oveľa väčšie percento ľudí aj nakúpi a zároveň si tvoríte virálny a zdarma content / reklamu na facebooku vďaka vašim visitorom, ktorí zdieľajú a like-ujú vaše produkty.

Modul zdieľaj na facebooku a získaj zľavu (product facebook share & get discount voucher) - totochcem

Opätovná kontrola výberu veľkosti topánok

Klient TOTOchcem predáva vo svojom eshope hlavne dámsku obuv, ktorá vo veľa prípadoch sa nerovná veľkostne číslam, ktoré klientky poznájú z bežných obchodov. Z dôvodu veľkého počtu vratiek sa implementovala tzv. dvojitá kontrola výberu veľkosti obuvi a zároveň veľkostná tabuľka. Množstvo vratiek sa znížilo až o -60%!

Pridaj recenziu a získaj voucher na ďalší nákup

Funkcia, ako môžete vidieť, sa stala veľkou obľubou u klientov stránok TOTOchcem.sk. Nejde iba o obyčajnú funkciu, ktorá je spojená s pridaním recenzie, ale systém sleduje a automaticky zasiela žiadosť / prosbu o vloženie subjektívnej recenzie klienta na produkt, ktorý si zakúpil v minulosti za účelom získania kupónového poukazu na ďalší nákup v budúcnosti. Systém funguje ukážkovo, zvyšuje sa počet recenzií a zároveň počet ľudí, ktorí vďaka recenziám sa rozhodli pre taktiež nákup v danom eshope. V neposlednom rade to ma obrovský kladný dopad na SEO on-page, ktorého základom je unikátny content. Recenzie sú samozrejme jedinečný obsah stránok tvorený užívateľmi, čiže nič lepšie nemôže byť. Do recenzií sa môžu vkladať aj fotky, ktoré nádherne oživia obsah a zlepšia celkový dojem z recenzie.

Pridaj recenziu a získaj voucher - Prestashop modul pre TOTOchcem

Špeciálne marketingové funkcie vo forme modulov

  • Automatický import dodávateľa, párovanie produktov a sledovanie dostupnosti

  • Špeciálna funkcia sledovania opustených košíkov, ktorá robí navýšenie až o 40% konverzného pomeru (zvýšenie počtu transakcií až o 40%)

  • Inovatívny a vstavaný modul na tvorbu produktového newsletter-u, ktorý vyvinula firma ASData pre globálny svetový market

  • Share product on Facebook and get 5% voucher (funkcia, ktorá zákazníkovi zobrazí automatický voucher na zľavu pri nakupovaní za zdieľanie produktu stránok TOTOchcem na svojom profile na Facebooku)

  • Automatické notifikovanie zákazníkov, aby ohodnotili produkt, ktorý zakúpili na stránkach TOTOchcem a získajú voucher na ďalší nákup. Recenzie extrémne pomáhajú SEO optimalizácií a v rozhodovaní potenciálnych zákazníkov, či daný produkt kúpiť alebo nie

  • Vysúvacie lišty, kde návštevník nájde najnovšie stories z Facebook a Instagram profilu stránok eshopu

  • Dvojitá verifikácia, či si klient naozaj správne vybral veľkosť topánky. Takisto integrácia vytvárania samostatných tabuliek veľkostí obuvi pre každý jeden tovar, pretože predávaná obuv má rôzne veľkosti. Redukcia vratiek a zväčšovania skladu až o -60%

  • Špeciálne XML data feedy pre Google AdWords a Facebook + sledovacie kódy, vďaka ktorým stránka vie prevádzkovať dynamický produktový remarketing

Chcete online obchod? Kontaktujte nás!

Plne responzívny dizajn pre desktopy, tablety a mobily

Grafický dizajn pre 100% reponzivitu pre mobilné zariadenia, tablety a desktopy

Zaujala vás táto stránka? Napíšte nám ešte dnes!