Project Description

Tigernut

Kto je Tigernut?

Tigernut Planet pôsobí ako osobitý predajca výberovej kávy a kvalitných sladkostí vyrobených z tigrieho orecha. Svojou vlastnou výrobou produktov zaujme doslova každého milovníka sladkého pokušenia, a to hlavne vďaka pestrej ponuke sortimentu či kvalitných surovín určených aj pre zákazníkov s rôznymi intoleranciami na rozličné potraviny. Novovytvorený e-shop momentálne dopĺňa aj kamenná predajňa nachádzajúca sa v hlavnom meste, v ktorej si pokojne môžete vyzdvihnúť aj produkty zakúpené prostredníctvom e-shopu.

logo Tigernut
0
CRM taskov
0
špeciálne moduly
Navštívte Tigernut Planet

Čo sme pre nich vytvorili?

Homepage

Domovskú stránku sme tvorili na požiadavku klienta v tematickom duchu “matrixu”, ktorý zaujímavým spôsobom vizuálne odráža identitu značku Tigernut planet. Celkový dôraz sa v rámci homepage sústredí na emočnú stránku používateľa, pričom minimalistická lišta poskytuje informačnú základňu pre potenciálnych zákazníkov.

vizuál homepage

Dizajn stránky

Z hľadiska dizajnu stránky sme postupovali zásadne podľa požiadaviek klienta. Vytvorili sme presnú šablónu na mieru, do ktorej sme implementovali produkty zadávateľa. Špecifické pre Tigernut je práve rozdelenie produktov do produktových línií, ktoré sú pomenované na základe tzv. ZDRAVEJ MYSLE, a teda na základe spoločnej charakteristiky jednotlivého tovaru. Všetky tieto línie sú farebne odlíšiteľné, a teda nemáte problém si jednoducho zakúpiť napríklad celý balíček “ZDRAVIA”.

zdravá myseľ

Tzv. “vychytávkou” je práve aj zobrazenie jednotlivých línií v rozhraní mobilného telefónu, kedy sa lišty v prehliadači zafarbia podľa farby príslušnej kategórie produktu. Taktiež vizuálnou zaujímavosťou je aj zobrazenie samotného produktu, kedy sa pozadie danej fotky pri umiestnení kurzora na konkrétny produkt rozmaže.

stránka Tigernut zobrazená na telefóne

Špecifické moduly

Na správu internetového obchodu Tigernut sme použili systém s otvoreným zdrojovým kódom Prestashop 8.1.4, ktorý sa priebežne aj s nami naprogramovanými špecifickými modulmi (blog, recepty, stráženie produktu, zloženie a energetické hodnoty…) aktualizuje.

špecifické moduly Tigernutu

Funkcionality

Prvou funkciou, ktorú sme e-shopu zabezpečili, bolo potrebné vyriešiť jednoduché fungovanie fakturačných úkonov, a teda sme Tigernut napojili na online službu Superfaktura.sk. Ďalšie napojenie už bolo o čosi menej formálnejšie, i keď rovnako dôležité, a to prepojenie e-shopu s jeho vlastným instagramovým účtom, ktoré by žiadnemu súčasnému e-shopu nemalo chýbať. Modernú stránku Tigernut pokrýva aj funkcia 360 stupňových fotografií produktov vyrobených pomocou nástroja orbitvu.

360 stupňová fotka produktu Tigernut

Moduly dopravcov

V rámci dopravy majú potenciálni zákazníci viacero možností. Okrem už spomenutého vyzdvihnutia tovaru na predajni sme pre Tigernut integrovali moduly konkrétnych dopravcov, a to DPD a Packeta. To znamená, že zákazník je schopný zvoliť si práve tú možnosť doručenia, ktorá mu v daný moment vyhovuje.

dopravné moduly

Platba

Pre Tigernut sme taksito zabezpečili platobné možnosti dvojakého charakteru. V prvom rade ide o “Pay with GoPay”, kedy majú zákazníci možnosť svoju objednávku sledovať. V druhom rade je zákazníkom ponúknutá aj “Platba prevodom na účet”.

platobné možnosti

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás