Project Description

Svadobná stránka

Čo je Nasasvadba.chochlac.sk?

Naša svadba je responzívna webová stránka, ktorá bola vytvorená s cieľom prioritne ponúknuť komplexný zdroj informácií pre všetkých svadobných hostí. Od dôležitých detailov týkajúcich sa času, miesta a programu až po informácie o registri darčekov. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na to, aby ste boli dobre pripravení na tento špeciálny deň.

Navštívte Nasasvadba.chochlac.sk

Čo sme na stránke vytvorili?

Odpočet do dátumu svadby

Odpočet do dátumu svadby slúži pre všetkých hostí, aby mali prehľad o tom, koľko času ostáva do najkrajšieho dňa ich milovaných budúcich novomanželov.

Registrácia hostí

Každý hosť, ktorý sa zúčastni svadby sa registroval priamo na webovej stránke, kde mal možnosť vyplniť aj intolerancie, ak nejake mal. Ženích a nevesta tak mali skvelý prehľad o tom, kto sa svadby zúčastní, kto nie a prehľad jednotlivých intolerancii.

Podstránka ženícha a nevesty

Ženích aj nevesta majú vytvorené svoje vlastné podstránky s krátkym “príhovorom”, svojou fotkou a odkazom na sociálne siete pre prípad, ak by ste ich chceli kontaktovať.

Podstránka svadobných udalostí

Na týchto podstránkach sa nachádzajú všetky podstatné informácie o rozlúčke so slobodou ženícha aj nevesty, svadobnom obrade na úrade a o svadobnom dni.

Kliknutie na SAVE the DATE

Po kliknutí na SAVE the DATE v úvode homepage sa Vám automatický zobrazí možnosť uložiť si dátum svadby do Google kalendára aj so všetkými dôležitými informáciami.

Galéria

Obsahuje nahrávanie fotografii do galérie od hostí, kde je možnosť vybrať si kategóriu, do ktorej bude nahrávať a následne sa jednotlivé fotografie budú zobrazené na web stránke, ale až po schválení administrátormi.

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás