Project Description

Republika Bubliniek

Logo
Navštívte Republiku Bubliniek

Kto je Republika Bubliniek?

Tam, kde národným jedlom je sekt
Tam, kde šumenie bubliniek pripomína šumenie mora
Tam, kde všetko rastie na stopkách

Nemusíte cestovať ďaleko, aby ste zažili slávnostný pocit ničnerobenia. Hranice republiky bubliniek prekročíte vo chvíli, keď začujete buchnutie fľaše šumivého sektu.

Čo sme pre nich vytvorili?

Homepage

Homepage je spracovaný interaktívnym spôsobom. Ako prvý vás privíta dekrét občianstva, ktorý slúži ako prihlásenie sa na odoberanie newslettera. Hore vás čaká intuitívne menu. Grafické spracovanie prebehlo v spolupráci s agentúrou Wiktor Leo Burnett.

Homepage

Newsletter

Na podstránke s názvom *Republika Bubliniek* vás čaká dekrét občianstva, ktorý slúži zároveň ako prihlásenie sa na odoberanie newslettera. Môžete si vybrať z humorných titulov ako Minister vyložených nôh či Veľvyslankyňa slávnostnej nálady.

Produkty Republiky

Ak si z menu nevyberiete konkrétny produkt, privíta vás podstránka s výberom najexkluzívnejších a najpredávanejších sektov, ktoré má Republika Bubliniek v ponuke.

Konkrétny produkt

Po kliknutí na konkrétny produkt sa vám zobrazí úhľadná stránka s predstavením vybraného druhu sektu. Ponúknuté vám budú užitočné a zaujímavé informácie o pôvode, farbe a chuti produktu, taktiež o ideálnych kombináciách s jedlom a o vhodnom spôsobe skladovania.

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás