Project Description

Mapaslovakia.sk

Kto je Mapaslovakia.sk?

Spoločnosť MAPA Slovakia vznikla v roku 1991 a v prevažnej miere sa zaoberá vydavateľskou činnosťou. Autorský kolektív vydavateľstva vytvoril edície rekordov a geografických encyklopédií, ktoré približujú rekordné javy a poskytujú rôzne geografické informácie nielen z celoslovenského, ale i celoplanetárneho pohľadu. Od roku 1999 sa špecializuje na učebné pomôcky pre všetky typy škôl.

0
Špeciálnych modulov
0
Odpracovaných hodín
Navštívte Mapaslovakia.sk

Čo sme pre nich vytvorili?

Úvodné menu s Homepage

Na homepage sa nachádza prehľadné menu, v ktorom nájdete všetky pracovné listy a atlasy rozdelené podľa základných a stredných škôl. Rovnako máte rýchly prístup aj k digitálnym mapám a online knižnici. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete kliknúť na kategóriu “O nás” alebo ich priamo kontaktovať cez kategóriu “Kontakt”.

Online knižnica

Všetky učebné pomôcky sú na stránke v PDF, vďaka čomu si ich viete prelistovať. Rovnako sú všetky učebnice prehľadne rozdelené podľa ročníkov a predmetov, čo urýchli hľadanie.

Digitálne mapy – licencia

Po zakúpení dejepisných a geografických digitálnych máp máte k dispozícii ročnú licenciu, vďaka ktorej sa viete k mapám kedykoľvek, počas 365 dní, vrátiť.

Katalógy

Rovnako ako v online knižnici, aj v sekcii Katalógy sú k dispozícii PDF súbory. Môžete si tak prezerať a prelistovať všetky katalógy online z pohodlia domova.

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás