Project Description

Odborníci na kanalizáciu na celom Západnom Slovensku

Kanalizačný servis sú odborníci na všetky možné služby ohľadom kanalizácii. Ich služby sú dostupné pre ľudí na Západnom Slovensku a sú vždy pripravení vyjsť zákazníkovi v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Náš tím v ASData pre nich pripravil webstránku na mieru, kde sa môžete dočítať, aké služby ponúkajú a môžete si ich priamo objednať pomocou jednoduchého formulára.

www.kanalizacnyservis.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Služieb

Služby s custom obsahom

Jednoduché, praktické, moderné. Tak sú zobrazené možné služby, ktoré webstránka ponúka. Jednoduchá úprava kedykoľvek a kdekoľvek. Ako admin v rozhraní WordPress môžete meniť či už ikony, nadpisy alebo popis.

Jednoduchý popis služby a ešte jednoduchšie objednanie

Ak zákazník bude hľadať akúkoľvek službu, stačí mu kliknúť na vyššie uvedenú ikonu. Následne bude presmerovaný na danú službu, kde je v skratke vysvetlené, o čo sa jedná. Ak sa zákazník rozhodne túto službu objednať, stačí mu na to pár sekúnd, počas ktorých vyplní jednoduchý formulár alebo zavolá na dané číslo.

Pár kliknutí a máte to

Ak ste si našli službu, ktorú by ste si radi objednali, stačí vám vyplniť  formulár. Po kliknutí na Služba sa vám ukážu možnosti, pre akú službu táto objednávka platí. Samozrejme, všetko je ľahko upravitelné v administrácii pre WordPress.

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!