Project Description

HD Bratislava

Kto je HD Bratislava?

Harley Davidson Bratislava je prémiová značka s ponukou nielen motocyklov, ale aj príslušného oblečenia či doplnkov. Na Slovensku pôsobí ako prvý autorizovaný predajca Harley – Davidson, ktorý dbá na svoje štandardy. Predovšetkým je to najvyššia kvalita či originalita, pretože Harley – Davidson nie je bežné oblečenie, je to životný štýl.

0
CMR taskov
0
odpracovaných hodín
Navštívte HDBratislava.sk

Čo sme pre nich vytvorili?

Homepage

Dizajn domovskej stránky je jednoduchý, no zároveň príťažlivý. Použitie čiernej v kombinácií s oranžovou nielenže reprezentuje farebnú identitu značky, ale aj vzbudzuje pocit luxusu, ktorý v sebe Harley – Davidson prirodzene nesie. Vrchná lišta zahŕňa všetky informácie (vrátane podstránok) potrebné na efektívne orientovanie sa na stránke.

Vyhľadávanie podľa modelu

V rámci priehľadného a jednoduchého vyhľadávania produktov, v tomto prípade dielov, sme implementovali možnosť zvoliť si diel podľa príslušného typy motocyklu. Užívateľ jednoducho zadá dva potrebné údaje (rok, model), ktoré mu po odkliknutí zobrazia vybrané množstvo ponúkaných produktov.

Vernostný systém

V rámci e-shopu sme zacielili pozornosť aj na vzťah zákazníka s obchodníkom, ktorý sme podporili tvorbou vernostného programu. Zákazník registráciou v danom vernostnom programe získava s ohľadom na peňažnú sumu objednávky istý počet bodov, ktoré si môžu následne uplatniť vo forme zľavového kupónu. Daný bonus si môžu uplatniť nielen prostredníctvom nákupu v e-shope, ale aj v kamennej predajni.

Import a export dát

Efektívne fungovanie e-shopu sme podporili prostredníctvom implementovania komplexného účtovníckeho programu Pohoda, kde sme manipulovali s dátami v rámci ich exportu a importu.

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás