Project Description
To najlepšie pre dôchodcov
Občianske združenie Spoločnosť Zlatý Vek vzniklo ako združenie ľudí, ktorým nie sú ľahostajné životné príbehy a osudy starších a hendikepovaných ľudí. Pripravili sme pre nich moderný a prehľadný web, kde nájdete všetko, čo potrebujete vedeť.
Všetko na úvodnej stránke – Prečo si nás vybrať
Povedzte svojim návštevníkom, čo ponúkate hneď na úvodnej stránke. Aj to môže byť jeden z dôvodov, prečo si vyberú práve vaše služby. Text je ľahko upravitelný a môžete mať vždy aktuálne informácie o vašich službách.
Služby
V jednoduchosti je krása. To platí aj pre vaše služby alebo produkty, ktoré ponúkate. Jednoduché ikony a krátky informačný text, aby ste oslovili potenciálnych klientov či zákazníkov.
Novinky
Vaše články a blogy sa zobrazujú v novinkách. Vďaka tomu viete informovať vašich zákazníkov, klientov alebo návštevníkov čo všetko plánujete, alebo čo všetko sa udialo.