Project Description

Autobazár presne pre vás

V dnešnej dobe je veľkou výhodou vlastniť auto. Pokiaľ však nechcete kupovať čisto nové, určite zamierite do autobazáru. AutoWork nás oslovili, aby sme pre nich urobili moderný web, ktorý pomôže zákazníkom vybrať to správne vozidlo.

www.autowork.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín

Úvodné menu

Hneď na úvode webu si môžete všimnúť kategórie a logo. V rozhraní administrátora tam viete pridávať alebo naopak, uberať položky. Či už v budúcnosti rozšírite vašu predajňu alebo urobíte zmeny, stále tak môžete návšetvníkov nasmerovať tam, kam potrebujete.
Úvodné menu AutoWork

Novinky

Buďte vždy aktuálny s novinkami, ktoré ponúkate vo vašej predajni. Jednoducho upraviteľné a prehľadné. Okrem iného, môžete vozidlá vyhľadávať pomocou filtrou, aby ste čo najrýchlejšie našli to, čo hľadáte.

Novinky AutoWork

Mapa a otváracie hodiny

Na konci webu si môžete všimnúť mapu a otváracie hodiny. Noví zákazníci sa tak budú vedieť orientovať a prípadne vás aj navštíviť. Okrem iného sú tam ikony, na ktoré sa dá kliknúť, návštevníkom tak uľahčíte prácu a hľadanie.

Mapa a otváracie hodiny AutoWork

Ponuka

Vždy aktuálna ponuka toho, čo predávate, je veľkým plusom. V tejto ponuke, okrem vyhľadávacích filtorv, viete aj jednotlivé vozidlá porovnať. Okrem iného si viete meniť aj štýl zobrazenia vašej ponuky, aby vyhovoval aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. 

Ponuka AutoWork

Kontaktný formulár

Či už máte nejaké otázky alebo len chcete vedieť adresu, stačí vám navštíviť kategóriu Kontakt. Následne tak môžete vyplniť kontaktný formulár, na ktorý dostanete odpoveď. Kontaktný formulár AutoWork

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!