Project Description

Praktická aplikácia pre zubárov

Možno ste už videli našu referenciu o webovej stránke pre Estelio, ktorá ponúka neviditeľné strojčeky. Okrem nej sme v ASData vyvinuli aj aplikáciu, ktorá slúži  priamo zubárom a uľahčuje im prácu, šetrí čas a ponúka široké spektrum funkcií.

www.estelio.eu
0
Programátorských hodín
0
Funkcií

Jednoduché spravovanie

Jednoduchá a prehľadná administrácia umožní zubárom spravovať všetkých pacientov. Súčasťou je aj navigácia v aplikácii pomocou bočného menu. Nechýbajú ani notifikácie, ktoré pripomenú všetko, na čo sa nesmie zabudnúť.

POZRITE SI AJ NAŠU REFERENCIU PRE WEB ESTELIO

Detailné objednávky

V kategórií “Zoznam objednávok” je prehľad o všetkom. O pacientoch, ich pláne a čaová os. Zubný lekár môže jednoducho a rýchlo objednať nový strojček bez potreby zaslania pacienta na otlačok chrupu, ako to býva pri výrobe a upravovaní klasických strojčekoch.

To šetrí čas nie len lekárovi, ale aj pacientovi. Okrem toho si lekár do systému dokáže poznačiť všetky detaily o pacientovi- o zubných kazoch, procedúrach, pridať a upraviť 3D model. Pohodlne zadáva aj nové objednávky pre konkrétnych pacientov.

3D model chrupu

3D model pacienta je pre zubára skvelou pomôckou, vďaka ktorej si môže poznamenať proces úpravy chrupu. Model je responzívny a na náhľad je z každého uhlu.

Zaujala vás aplikácia? Kontaktujte nás!