Project Description

Potrebujete právne služby? Mgr. Patrik Štefkeje vám pomôže

Mgr. Patrik Štefkeje sa venuje všetkým oblastiam práva, avšak s výrazným zameraním na oblasť obchodného práva. Pán Štefkeje sa rozhodol osloviť práve nás, tím ASData, aby sme pre neho pripravili kvalitný, moderný a jednoduchý web.

www.akstefkeje.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín

Služby

Hneď na úvod si môžete všimnúť služby, ktoré p. Štefkeje ponúka. Sú jednoducho upraviteľné vo WordPress administrácií, takže ak vašu ponuku zmeníte, môžete ich jednoducho aktualizovať.

Články

Pre správny chod stránky je dôležité mať aj vlastný obsah. S tým vám pomôže táto funkcia, ktorá zobrazuje “Najnovšie články”. Samozrejme, ak chcete zobraziť iné články, dá sa to jednoducho zvoliť vo WordPress administrácii.

Profil

Určite vašich klientov zaujíma, o akú osobu sa jedná. S tým vám vie pomôcť stránka “Profil Advokáta”, kde si môžete prečítať informácie zo života či už súkromného alebo profesionálneho. Všetko sa dá jednoducho upraviť či už je to fotografia alebo informácie, ktoré by ste chceli zmeniť či aktualizovať.

Kontaktný formulár

Jednoduchý a moderný kontaktný formulár, kde vaši potencionálni zákazníci môžu vyplniť informácie a následne vás elektronicky kontaktovať. Vy ako administrátor máte možnosť vidieť všetky emaily, ktoré vám chodia z vašej stránky.

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!