Project Description

4MAMA

Kto je 4MAMA?

Už ako z názvu vyplýva, 4MAMA je značka určená budúcim či súčasným mamičkám a ich bábätkám. Ponúka nespočetné množstvo produktov, ktoré uľahčia život nielen dieťatku, ale aj samotnej mamičke. Produktové rady pozostávajúce od kočíkov, autosedačiek, oblečenia až po rôzne pomôcky v období počas tehotenstva nájdete nielen v kamennej predajni, ale aj na ich novom webe, s ktorým sme im radi pomohli.

logo 4MAMA
0
taskov
0
modulov
Navštívte 4MAMA.sk

Čo sme pre nich vytvorili?

Homepage

Pri pohľade na domovskú stránku je zjavná dominancia informatívnej stránky obsahu, ktorá zákazníka informuje o ponuke produktov e-shopu. Dôraz kladieme hlavne na zrozumiteľnosť a cenovú dostupnosť tovaru. Minimalistické riešenie lišty je zvolené na prevažné presmerovanie pozornosti na konkrétne produkty, ktoré zákazník môže jednoducho prehliadať.

homepage 4mama

Import produktov a kategórií

V rámci modernizácie webu sme sa sústredili predovšetkým na spojenie kvality a kvantity. V tom zmysle, s ohľadom na efektívnosť a prehľadnosť, sme množstvo produktov a kategórií importovali zo starého do nového modernizovaného e-shopu.

Úpravy backoffice

Rozsiahlymi zmenami prešla hlavne časť backofficu, ktorá zahŕňa činnosti podporujúce spoločnosť bez priameho kontaktu s klientom. V nej sme upravovali hlavne zoznam produktov a objednávok, a taktiež detail produktu a objednávky podľa požiadaviek klienta.

Export objednávok pre systém ALFAplus

Pre jednoduchšie vedenie účtovníctva sme zaviedli export objednávok pre systém ALFA plus. Tento softvér ponúka svojim užívateľom množstvo automatických funkcií (sledovanie príjmov, výdavkov, tvorbu profesionálnych faktúr…), ktoré okrem podpory zároveň šetria čas.

Moduly dopravcov (PACKETA, GLS)

Integráciou modulov konkrétnych dopravcov sme zákazníkovi ponúkli možnosť zvoliť si spôsob doručenia objednaného tovaru. Prostredníctvom jedného kliknutia označí preferovanú dopravnú spoločnosť, čím si zabezpečí bezstarostnú dopravu tovaru až ku dverám domu.

Modul GDPR

Požiadavky na opatrnosť pri práci s dôvernými informáciami zákazníkov sa dnes už vyžadujú od každého obchodníka. Ani e-shop 4MAMA nie je výnimkou a všetky zásady ochrany osobných údajov vďaka modulu GDPR zabezpečuje, čím zvyšuje svoj kredit u verejnosti.

Moduly inšpirované požiadavkami klienta

Vzhľadom na zaužívané motto: “zákazník náš pán”, sme sa pri tvorbe e-shopu zamerali predovšetkým na požiadavky jeho klientov. Inštalovali sme niekoľko modulov, ktoré uľahčia cestu zákazníka k produktu a následnej kúpe. Zo všetkých umiestnených modulov spomenieme napríklad zavedenie možnosti vidieť najpredávanejšie produkty v kategórií, kedy sa zákazník môže inšpirovať kúpou iných, či možnosť vidieť naposledy prezerané produkty, čím si zákazník môže pripomenúť svoje spätné kroky na e-shope a prípadne v nich pokračovať. Na zjednodušenie konverzácie, či okamžité riešenie prípadných problémov sme implementovali Facebook chat, ktorý je na webe dostupný neobmedzene.

Samozrejme to nie je všetko, zákazníkov čakajú mnohé ďalšie alternatívy ako je prihlasovanie cez sociálne siete, produkty s odpočtom času v zľave, jednostránkový košík, recenzie produktov, darček k nákupu …

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás