Hudba je súčasťou života každého z nás. Či ju už počúvate online alebo stiahnutú, stále ju máte pri sebe. Je mnoho služieb a aplikácií, cez ktoré si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu. Aké aplikácie používate vy? My sa dnes pozrieme na Spotify.
Spotify zverejnila na svojich sieťach, že k poslednému júnu vzrástol počet platiacich používateľov už na 108 miliónov. Týmto sa dokazuje, že Spotify stále rastie viac a viac. Jedná sa o osem miliónov preplatiteľov behom troch mesiacov.
Čo ale ostatné služby a aplikácie? Napríklad taký Apple Music má platiacich používateľov len okolo 60 miliónov. Jedná sa takmer o polovicu, čo Spotify. Čo sa týka konkrétne USA tak tam vedie Apple Music, ale čo sa týka celosvetovo, Spotify nesie zlatú korunu.

Prehrávač hudby Spotify je najväčší na trhu, spotify na mobile

Približne 232 miliónov účtov je aktívnych na Spotify mesačne. Samozrejme sa rátajú aj užívatelia bezplatnej verzie. Každým dňom rastie a prináša nám do života hudbu, ktorú máme tak radi.
Nemusíte hneď zaplatiť, takže ak ste ešte nevyskúšali túto skvelú aplikáciu, ktorá je pre PC a aj pre telefón, môžete si ju stiahnuť a vyskúšať prémiovú verziu na 30 dní zdarma TU.