Každý z nás vie, ako náročné je odosielanie veľkých súborov cez email. Musíme hľadať množstvo stránok či služieb na internete. Dropbox Transfer prichádza s novinkou, kde budete môcť jednoducho a rýchlo zdielať takmer čokoľvek.

Jednoducho odošlite ľubovoľný súbor! Táto služba ponúka svojím užívateľom rýchle odosielanie súborov až do veľkosti 100 GB, pričom email ponúka maximálne 25MB. Je to neskutočný rozdiel. Budete mať možnosť služby drag and drop, čo znamená, že stačí vám len kliknúť na daný súbor a jednoducho ho presunúť do okna. Po tom, čo tam uploadnete svoj súbor, vygeneruje sa vám odkaz, ktorý môžete ihneď posielať ďalej.

Odosielate veľké súbory? Dropbox Transfer vám s tým pomôže! pridávanie súborov do dropboxu

A čo zabezpečenie? Bude si môcť stiahnuť ktokoľvek moje súbory?

Samozrejme, že si to môžete nastaviť. Bude vám poskytnutá možnosť nástroju, ktorý vám pomôže kontrolovať daný súbor, čo znamená, že môžete pridať, upraviť alebo odstrániť heslo. Super vymoženosť je taktiež aj to, že budete mať možnosť pridania času, za ktorý sa súbor zo serveru odstráni. A to predsa nie je všetko, môžete si nastaviť upozornenia, kedy a kto si váš súbor stiahol a či ho vlastne dostal.

Odosielate veľké súbory? Dropbox Transfer vám s tým pomôže! uploadovanie súborov na dropbox

Určite s tým zapôsobíte

Budete mať možnosť vytvárať vlastnú stránku pre váš biznis a môžete stále vyzerať ako profesionál. Môžete zmeniť farby, pozadie a grafiku či dokonca aj vlastné obrázky. A čo logo? Samozrejme, že si môžete pridať logo svojej spoločnosti, aby to vyzeralo ešte viac profesionálnejšie.

Odosielate veľké súbory? Dropbox Transfer vám s tým pomôže! dropbox infografika

Ak vás tento článok zaujal a zaujímate sa o tejto vymoženosti viac, navštívte ich oficiálnu stránku, kde sa dozviete viac.