S radosťou vám predstavujeme jedinečný 2. ročník nitrianskeho mestského festivalu pod názvom MESTIVAL. Sme hrdý partner tejto udalosti a všetkých pozývame 6. októbra 2017 do nitrianskych podnikov, kde si môžete užiť živé koncerty úžasných kapiel a zabaviť sa. Minulý ročník zažil nevídaný úspech a veríme, že tento rok tomu nebude inak.
Vďaka partnerstvu web developerskej firmy ASData.sk a Mestival-u vám ponúkame jedinečnú možnosť získať lukratívne zľavy na web developing, grafické práce, či ppc online marketing.

MESTIVAL 2017 - Lukratívne zľavy od ASData!, plagát s lineupom vystupujúcich kapiel

Stačí si len zakúpiť lístok na Mestival v jednom z podnikov:

  • GIO CAFFE
  • JAZZ CAFFE
  • COFFEE TREE FRIEND
  • FRANKIE ROCK CLUB
  • ČUDNÝ POHĽAD
  • MARIATCHI
  • SANTANA

 Po predložení lístku si môžete vybrať jednu z týchto zliav

MESTIVAL 2017 - Lukratívne zľavy od ASData!, reklama s cenou za web a aplikáciu

Každý, kto si dá naprogramovať u nás v ASData webovú stránku, firemnú prezentáciu, portál, či webovú alebo mobilnú aplikáciu získava automaticky po predložení lístka na festival Mestival 1 rok hosting pre akýkoľvek veľký projekt zdarma! 

MESTIVAL 2017 - Lukratívne zľavy od ASData!, reklama s cenou za ecommerce systém

– 50% na grafický dizajn e-shopu
Grafika e-shopu patrí medzi najväčšie položky pri tvorbe samotného e-commerce systému. Vďaka zakúpeniu lístku na Mestival vám ponúkame 50% zľavu na grafický dizajn a tvorbu šablóny e-shopu. Získate tak unikátny návrh a grafické spracovanie e-shopu pre váš online biznis.

MESTIVAL 2017 - Lukratívne zľavy od ASData!, reklama s cenou za SEO a PPC

Prvá PPC (online) kampaň zdarma
Neviete, či by vám fungoval PPC marketing? Ponúkame vám 100% zľavu na tvorbu prvej online marketingovej kampani! Začnite inzerovať vďaka inovatívnym technológiám od ASData a BlueWinston.com