Dneska vám chceme predstaviť vynovenú verziu stránok www.Konastav.sk. Pred nedávnom došlo k vonkajšiemu útoku na tieto stránky, keďže útočiaci malware zasiahol viaceré webové prezentácie po celom svete, tak sa neobišla ani táto webka bez poškodenia.

Stránky sme kompletne zrekonštruovali a ako sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré, tak i v tomto prípade to nebolo inak. “Vďaka útokom” a nutnosti prerábky webu sme implementovali už aj plne responzívny dizajn pre mobilné zariadenia, aby klienti stavebnej firmy KóňaStav mohli kvalitnejšie prezerať ich webové sídlo, dostať sa k referenciám, či kontaktným informáciám oveľa prehľadnejšie, ako tomu bolo v minulosti.

KóňaStav.sk - prezentácia stavebnej firmy + responzívny dizajn stránok, firemná web stránka na monitore

Responzivita a použiteľnosť na všetkých desktopových zariadeniách a WWW prehliadačoch ako napr.: Safari, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome a samozrejme na mobilných platformách iOS, Android, či Window Mobile.
Môžete si pozrieť video, kde prezentujeme responzivitu na iPhone 6: 


Web stránka:
http://www.konastav.sk
Facebook: https://www.facebook.com/konastavsro/
Použité technológie: PHP, HTML, CSS, CMS WordPress, jQuery, Ajax, Json, Photoshop

KóňaStav.sk - prezentácia stavebnej firmy + responzívny dizajn stránok, test vhodnosti pre mobilné zariadenia

Nestrácajte čas, využite nás!

Chcete aj vy mať takúto prezentáciu firmy s responzívnym dizajnom?
Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.
Tvoríme stránky už od 650€ !

ASData.sk budova s reklamnými polepmi na oknách