Pani advokátke JUDr. Lucii Lehmanovej sme už pripravili komplet logomanuál, reklamné tabule, či hlavičkové papiere, o čom sme písali v minulom článku. Teraz vám chceme odprezentovať novú webovú stránku venovú advokátskej kancelárii v Nitre, ktorá nesie jej meno www.lehmanova.sk.

Samotná stránka je veľmi jednoduchá a pozostáva z prehľadného dizajnu. Pani advokátka bola profesionálne odfotografovaná Veronikou Danášovou – www.verafoto.sk a následne sme jej dodanú fotografiu osadili ako jednu z dominánt úvodnej stránky.

JUDr. Lucia Lehmanová - advokátska kancelária, kontaktné informácie a konzultačné hodiny

Na stránke nájdete samozrejme kompletné služby adovkátskej kancelárie a kontaktné informácie, ktoré sa nachádzajú vždy v patičke stránok a na samostatnej sekcii “kontakt”, keďže osobné stretnutie je v tejto brandži temer nevyhnutné.

Responzivita a použiteľnosť na všetkých desktopových zariadeniách a WWW prehliadačoch ako napr.: Safari, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome a samozrejme na mobilných platformách iOS, Android, či Window Mobile.
Web stránka: http://www.lehmanova.sk
Použité technológie: PHP, HTML, CSS, jQuery, Ajax, Json, Photoshop

JUDr. Lucia Lehmanová - advokátska kancelária, test vhodnosti pre mobilné zariadenia

Nestrácajte čas, využite nás!
Chcete aj vy mať takúto prezentáciu firmy s responzívnym dizajnom?
Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.
Tvoríme stránky už od 650€ !

ASData.sk budova s reklamnými polepmi na oknách