S potešením vám predstavujeme nové stránky súdneho exekútora pána JUDr. Petra Stodolu – www.exekutorstodola.sk. Na stránkach sme pracovali niečo vyše mesiaca, keďže sme boli “zasiahnutí” vianočnými sviatkami a oslavou Nového roka 2016.

Náš klient mal spočiatku predstavu o veľmi strohom a konzervatívnom dizajne. Veríme, že sme jeho prezentáciu exekútorského úradu vytvorili na mieru a podľa predstáv. Samotná webstránka je plne responzívna aj pre mobilné zariadenia a obsahuje niektoré na mieru robené funkcionality.

ExekútorStodola.sk - firemná responzívna webstránka, webová stránka na notebooku a monitore
ExekútorStodola.sk - firemná responzívna webstránka, webová stránka na monitore

Na stránkach exekútora Stodolu nájdete aj exekučnú kalkulačku, ktorú sme naprogramovali na mieru podľa aktuálnych prepočtov a tabuliek za rok 2015 a od nového roka 2016. Taktiež bola doprogramovaná časť dražby, kde bude pán exekútor publikovať všetky nadchádzajúce dražby vedené jeho exekútorským úradom.

ExekútorStodola.sk - firemná responzívna webstránka, exekútorská kalkulačka

Responzivita a použiteľnosť na všetkých desktopových zariadeniách a WWW prehliadačoch ako napr.: Safari, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome a samozrejme na mobilných platformách iOS, Android, či Window Mobile.


Web stránka:
http://www.exekutorstodola.sk
Facebook: https://www.facebook.com/exekutorstodola/
Použité technológie: PHP, HTML, CSS, CMS WordPress, jQuery, Ajax, Json, Photoshop

ExekútorStodola.sk - firemná responzívna webstránka, test vhodnosti na mobilné zariadenia

Nestrácajte čas, využite nás!

Chcete aj vy mať takúto prezentáciu firmy s responzívnym dizajnom?
Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.
Tvoríme stránky už od 650€ !

ASData.sk budova s reklamnými polepmi na oknách