Dneska sme spustili nový, revitalizovaný web pre plastického chirurgia MUDr. Peter Bakoš na doméne www.estetickachirurgia.eu. Úvodom vás očarí video animácia mladej a krásnej ženy, kde následne je profilová fotka pána doktora.

Kompletne navrhnutý dizajn na mieru, ktorý je vyslovene ladený na jednoduchosť a prehľadnosť všetkých informácií spomenutých na webe. Pán doktor má svoju vlastnú podstránku venovanú jeho osobe a samozrejme stránky venované samotným estetickým úkonom, kde každý z nich ma svoje vlastné unikátne pozadie prezentované fotkou časti tela, ktorej sa týka daný úkon.

Estetickachirurgia.eu - MUDr. Peter Bakoš, webová stránka estetickej chirurgie

Responzivita a použiteľnosť na všetkých desktopových zariadeniách a WWW prehliadačoch ako napr.: Safari, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome a samozrejme na mobilných platformách iOS, Android, či Window Mobile.
Náhľad stránok v mobilnej verzii (iPhone 6) si môžete pozrieť tu:

Web stránka: http://www.estetickachirurgia.eu
Použité technológie: PHP, HTML, CSS, jQuery, Ajax, Json, Photoshop

Estetickachirurgia.eu - MUDr. Peter Bakoš, test vhodnosti pre mobilné zariadenia

Nestrácajte čas, využite nás!

Chcete aj vy mať takúto prezentáciu firmy s responzívnym dizajnom?
Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.
Tvoríme stránky už od 650€ !

ASData.sk budova s reklamnými polepmi na oknách