Prišiel k nám klient, ktorý žiadal nie tak úplne bežnú zaléžitosť. Má nehnuteľnosť na predaj v luxusnej časti Zobor v Nitre a žiadal nás o vytvorenie a správu PPC kampane v Google AdWords, ktorá mala odkazovať na inzerát na realitnom portáli reality.sk.

Keďže sa venujeme už dlhé roky nie len programovaním ale aj PPC marketingom, inováciám a sledovaním konverzií, vedeli sme, že odkazovať PPC reklamu na nejaký realitný portál nie je úplne najšťastnejšie riešenie! Takto privedený potenciálny zákazník je doslova lákaný na prezretie si ďaľších ponúk, iných nehnuteľností a môže stratiť koncentráciu, ktorá má byť venovaná na získanie, čo najviac informácií o tejto nehnuteľnosti, ktorá je na predaj.
Preto sme navrhli vytvorenie veľmi jednoduchej prezentácie nehnuteľnosti na vlastnej doméne klienta s pomocou nasadenia unikátneho miniCMS systému vytvoreného spoločnosťou ASData group s.r.o. (www.ASData.sk). Povieme si o ňom ešte neskôr…

Stránka je samozrejme plne responzívna pre mobilné zariadenia ako su mobilné telefóny a tablety.

Web stránka: http://www.dinga.sk
Použité technológie: PHP, HTML, CSS, Photoshop, miniCMS by ASData.sk

Samotné miniCMS funguje veľmi jednoducho! Vďaka unikátnej JSON technológii už nepotrebujete databázy a tým pádom je funkčný aj na hostingoch, kde sa ani databáza žiadna nenachádza. Všetky úpravy bežia v režime on-the-fly!
Ideálne nasadenie miniCMS:

  • editovanie fotogalérie
  • editovanie videogalérie
  • editovanie vybraných častí stránok s textami

Toto sú najčastejšie potreby drvivej väčšiny zákazníkov / klientov. Všetky ostatné náležitosti sú väčšinou na fix a nie je nutné ich dlhé obdobie editovať. miniCMS je výborné hlavne z dôvodu, že doba jeho nasadenia sa rovná 1/5 nasadenia CMS WordPress alebo Joomla, čo znamená, že finálna cena za dielo je omnoho menšia než akékoľvek iné firemné prezentácie v open source CMS systémoch!
Login page – prihlásenie sa do miniCMS created by ASData.sk

Dinga.sk - mikrostránka + unikátne miniCMS, prihlasovanie do CMS

Úvodné rozhranie po nalogovaní sa do miniCMS. Samozrejme pre každého klienta je trošička iné, keďže nie každý ma sekciu napr. “video galéria” a podobne

Dinga.sk - mikrostránka + unikátne miniCMS, administrácia

Editovanie video galérie je veľmi jednoduché. Tento konkrétny klient môže zadať jednak URL na youtube video, ktoré sa následne zobrazí na stránke + popis a názov videa

Dinga.sk - mikrostránka + unikátne miniCMS, pridávanie položiek

Editovanie foto galérie obsahuje prvky ako posúvanie fotiek pozične (ľavý panel), pridanie novej fotky “Add new item” alebo odmazanie nejakej z fotografií cez (červený button). Samozrejme nesmie tu chýbať možnosť pridať popis k obrázku, či tzv. ALT_TAG (neviditeľný popis obrázku – kvôli SEO optimalizácií ale taktiež pre nevidiacich, ktorí majú čítačky stránok)

Dinga.sk - mikrostránka + unikátne miniCMS, pridávanie obrázkov do administrácie

Editovanie textov v pôvodnej (staršej) verzií miniCMS malo možnosť editovať text len čisto ako plainTEXT, čiže bez možnosti formátovania. Teraz bola nasadená funkcia TinyMCE – html editor textov, kde už môžete využívať formátovanie textu, farby, tučné/kurzivé atď… bežné formátovanie textov, ktoré môžete vidieť v CMS WordPress, či Joomla.

Dinga.sk - mikrostránka + unikátne miniCMS, formátovanie textu

Nestrácajte čas, využite nás!

Chcete aj vy mať takúto prezentáciu firmy s responzívnym dizajnom?
Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.
miniCMS systém už od 150€ !

ASData.sk budova s reklamnými polepmi na oknách