Project Description

Northfinder.com, B2B e-shop pre módnu značku

Northfinder je značka outdoorového oblečenia obľúbená u širokej verejnosti. Ponúka aj služby B2B, pre ktoré bol vytvorený e-shop b2b.nortfinder.com.

0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
NAVŠTÍVTE B2B.NORTHFINDER.COM

Internetový obchod B2B s prepojením na ERP s viac ako 3000 obsluženými zákazníkmi

  • eshop pripravený na jazykové variácie: SK, CZ, EN, DE s administráciou v SK / CZ / EN jazykoch

  • predaj v niekoľkých menách, napojenie na kuriérske služby

  • filtrovanie produktov podľa parametrov

Na homepage má zákazník k ponuke prihlasovací formulár, pričom bez prihlásenia nie je možné vstúpiť do systému. Prostredníctvom tohto formulára sa zákazník môže zaregistrovať alebo požiadať o obnovenie zabudnutého hesla. Používateľ si môže vytvoriť aj vlastný účet. Na všetkých stránkach eshopu sa nachádza aj horizontálne menu.

Funkcia objednávania produktov B2B

Pri objednávaní konkrétneho výrobku je možné v jednom kroku objednať rôzne veľkosti, farby výrobku či vybrať si počet kusov výrobku. Táto možnosť šetrí čas zákazníka pri objednávaní väčšieho počtu výrobkov v rôznych farbách a veľkostiach. Okrem toho pri každej veľkosti zákazník vidí počet výrobkov, ktoré sú buď na sklade alebo na ceste.

Zákazník nemusí počas procesu nakupovania opustiť kategóriu. Bez zbytočných krokov navyše môže nakupovať rýchlo v kategórii, ktorá ho zaujíma.

Klient má možnosť využiť umiestnenie bannerov v kategóriách, pomocou ktorých môže svojich zákazníkov informovať o novinkách alebo zľavách. Tieto bannery sa dajú jednoducho spravovať a meniť.

Lookbook

Je tiež možné zobrazovať produkty zákazníkom pomocou lookbooku. V administrácii môže klient nastaviť, kde na fotke má byť produkt zobrazený. Pod obrázkom je zoznam všetkých produktov, ktoré sú v lookbooku použité. Používateľ potom vidí obrázok produktu, cenu a môže rýchlo na produkt kliknúť.

Spravovanie objednávok

Každú objednávku je možné zobraziť aj v podrobnom zobrazení, kde sa potom zobrazí kompletný prehľad údajov z objednávky s možnosťou exportu do XLS, PDF.

Spravovanie fakturácie

Zákazník má možnosť filtrovať svoje predchádzajúce faktúry podľa dostupných parametrov, najmä podľa obdobia a dátumu splatnosti faktúry.

Spravovanie registrovaných zákazníkov a objednávok

Klient má k dispozícii zoznam registrovaných zákazníkov a objednávok. Zoznamy je možné filtrovať a tak zobraziť kompletný prehľad zákazníkov, čo poskytuje výhodou pri spravovaní.

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás