Project Description

Reality, ale aj pracovné ponuky

Novosedlík je stavebná firma z Nitry, ktorá ponúka široké spektrum služieb. Vďaka webu, ktorý sme pre nich v ASData vytvorili, si na jednom mieste pozrieť, čo všetko zabezpečujú. Ide napríklad o predajňu so stavebninami, developerské a stavebné projekty, prenájom strojov a ponuky práce.

www.novosedliksro.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Špeciálnych modulov

Bannery s custom obsahom

Na úvodnej stránke sú bannery s upraviteľným textom, ktoré si admin v rozhraní WordPress dokáže sám meniť spolu s obrázkami.

V časti reality sú jednotlivé projekty, ktorými sa práve Novosedlík zaoberá. V ľavom hornom rohu je poznámka, v akom štádiu sa výstavba nachádza- to si môže administrátor veľmi jednoducho zmeniť.

Jednoduchý prenájom strojov a objednanie dopravy

V prípade, ak si chce návštevník objednať službu alebo prenajať stroj, stačí mu niekoľko sekúnd. Nemusí hľadať kontakty, ani nemusí písať dlhý mail s vysvetlením, čo potrebuje, kedy a kam. Všetky potrebné informácie zadá do kontaktného formulára, ktorý sa zobrazí po kliknutí na službu.

Aktuálne ponuky práce

Najaktuálnejšie pracovné ponuky sú po rozkliknutí podrobne popísané a uchádzač sa môže na pozíciu prihlásiť pomocou formulára. V ňom, ako je zobrayené nižšie, sa automaticky vypĺňa predmet podľa ponuky, na ktorú klikol. V našom prípade ide o Vodiča-Strojníka.

 

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás stránka? Kontaktujte nás!