Project Description

Okamžitý prehľad o dostupnosti bytov na panoramanitra.sk

Nitra sa rozrastá a na jej území vznikajú nové zaujímavé stavby, ktoré budú onedlho slúžiť občanom ako útulný domov. Panoráma Nitra je jednou z nich a na predaj sú už byty a parkovacie miesta z bloku A. Na ich internetovej stránke máte okamžitý prehľad o tom, ktorý byt si ešte stále môžete kúpiť.

www.panoramanitra.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Špeciálnych modulov

Ak máte záujem o kúpu bytu, výber je veľmi jednoduchý. Ak vám počet hárov nič nehovorí a na prehliadku z akýchkoľvek dôvodov nemáte čas, máte šťastie. Vďaka vizualizácii si môžete vybrať presné poschodie a dokonca aj presný byt, stačí iba kliknúť na obrázok budovy, ktorá je prepojená s tabuľkou pod ním.

Presne tak vidíte, ktoré údaje z tabuľky patria k akému bytu a či je voľný, rezervovaný alebo predaný. Po kliknutí na riadok s bytom sa vám ukáže presný popis bytu a možnosť stiahnuť si tieto údaje do počítača formou PDF.

Rovnaký systém funguje aj pri parkovacích miestach.

Máte záujem o internetovú stránku? Vyplňte kontaktný formulár!

Ak máte šťastie a vami vybraté miesto je stále voľné, môžete si ho rezervovať kliknutím na jeho riadok a vyplniť klasický formulár.

Investícia v podobe kúpe bytu určite nie je lacná záležitosť. Vtedy prichádza do hry kalkulačka mesačnej splátky, kde si môžete jednoducho vpočítať, aké možnosti pri hypotéke alebo refinancovaní máte.

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás naša stránka? Vyplňte kontaktný formulár!