Project Description

Cestovatelskykompas.sk- ubytovanie a inšpirácia pre cestovateľov i inzerentov

Portál cestovatelskykompas.sk je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú inšpiráciu, kam vyraziť na najbližšiu dovolenku, prípadne turistiku. Na jednom mieste nájdu množstvo zaujímavých tipov v podobe článkov, blogov a fotografií a zároveň si môžu vďaka pokročilému vyhľadávaniu nájsť vhodné ubytovanie.

Poskytuje priestor aj inzerentom, ktorí chcú zviditeľniť svoje zariadenie a sami si ho spravovať v admin rozhraní.

www.cestovatelskykompas.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Špeciálnych modulov

Dobre vykonaná práca prináša spokojných zákazníkov

„Hľadala som firmu, ktorá dokáže zhmotniť moju predstavu za prijateľnú cenu. Po náročnom zvažovaní som sa nakoniec rozhodla pre AS DATA. Priznám sa, že ani neviem prečo. Že by inštinkt?

Dnes ale viem, že moja voľba bola viac ako na výbornú. AS DATA je firma, ktorá ide s Vami aj po ukončení projektu. Vždy s Vami odborne, rozumne a hlavne ochotne komunikuje a hľadá, radí a navrhuje rôzne vhodné riešenia pre modernizáciu, či zlepšenie. Je to firma, ktorá Vám vie byť partnerom. A to sa dnes len tak nevidí.“

Ing. Mariana Hrmová, konateľ portálu https://cestovatelskykompas.sk

Súčasti webu

Na úvodnej stránke vás privíta prehľadná navigácia, vďaka ktorej jednoducho a rýchlo všetko nájdete. Súčasťou stránky je sekcia Ubytovanie; Akcie, zľavy, rabaty; Turistika, cykloturistika, vodná turistika Blog. Pozrime sa na jednotlivé sekcie bližšie.

Ubytovanie a jeho jednoduché a rýchle vyhľadanie

K dispozícií máte rôzne filtre vyhľadávania, v ktorých nastavíte základné atribúty ako oblasť, v ktorej ubytovanie hľadáte, koľko ľudí sa tam má zmestiť ako aj zoradenie podľa ceny. Pre náročnejších je k dispozícií pokročilé vyhľadávanie, kde si môžete špecifikovať aj to, či je v objekte wi-fi alebo či je nablízku kúpalisko.

Pri jednotlivých inzerátoch si hneď bez potreby otvoriť nový list môžete pozrieť základné informácie o ubytovaní. Jednoduché piktogramy rýchlo napovedia, čo zariadenie ponúka.

Po vybratí ubytovania máte k dispozícií podrobné informácie o cene, mieste, sociálnych sieťach a môžete si pozrieť aj fotografie. Pre rýchlejšiu navigáciu si môžete na hornej lište vybrať časť stránky, ktorá vás zaujíma najviac. Súčasťou je aj interaktívna Google mapa, v ktorej sa rýchlo zorientujete.

Články vhodné pre všetkých dobrodruhov

Databáza článkov je bohatá na množstvo zaujímavých miest, ktoré by boli vhodné na nasledujúcu dovolenku. Jedná sa o konkrétne slovenské miesta, ktoré stoja za návštevu, pamiatky, vhodné turistické destinácie a rôzne zaujímavosti.

Články sú kategorizované, takže určite nájdete to, čo potrebujete.

Máte záujem o internetovú stránku? Vyplňte kontaktný formulár!

Admin rozhranie pre inzerentov ubytovacích zariadení

Ak ste majiteľom ubytovacieho zariadenia a máte radi veci pod kontrolou, admin rozhranie pre vás bude skvelým spoločníkom.

Stačí sa zaregistrovať ako ubytovateľ, vyplniť fakturačné údaje, zakúpiť členstvo a môžete začať. Môžete si predplatiť ročné predplatné alebo si zakúpiť ľubovoľné množstvo inzerátov, ktoré stoja 5€  inzerát/mesiac.

Následne si môžete vytvoriť inzerát presne podľa svojich predstáv.

Jednoduché spravovanie webu s Wordpressom

Tvorba internetovej stránky už dávno nie je len o kódovaní a zvládne to naozaj každý. WordPress je jednoduchý, intuitívny a veľmi ľahko sa v ňom zorientujete. Pohodlne si v ňom upravíte, čo potrebujete a máte aj prehľad o zaplatených faktúrach.

Pod správou máte aj bannerové reklamy a veľmi jednoducho upravíte ich postavenie a aj čo sa návštevníkom webu zobrazí.

Responzívny web pre počítače aj mobilné zariadenia

Zaujala vás naša stránka? Vyplňte kontaktný formulár!