Project Description

ISSORIA

Kto je ISSORIA?

Značka ISSORIA predstavuje nový pohľad na parfumy. Pri ich tvorbe sa sústredia najmä na vysokú kvalitu parfumu samotného, na jeho vôňu, výdrž a intenzitu s podielom vonných olejov 18% a viac. Cieľom bolo vytvoriť vône, ktoré vychádzajú zo svetoznámych značiek, no predsa sú jedinečné a zároveň dostupné pre každého. V parfémoch ISSORIA odkryli ich jedinečné odkazy, ktoré Ti pripomenú dôležité pocity, vďaka ktorým sa budeš vedieť v živote lepšie rozhodnúť a udržať správny smer.

0
taskov
0
modulov
Navštívte issoria.sk

Čo sme pre nich vytvorili?

Homepage

Homepage je navrhnutý s dôrazom na prehľadnosť a estetiku. Na vrchu stránky sa nachádza navigačné menu s rôznymi kategóriami, ako sú parfémy, kozmetika, vzorky, akcie a blog. Pod menu sú zobrazené rôzne reklamné bannery alebo promo akcie, ktoré sa menia.
Stránka je zameraná na pohodlné nakupovanie a prehľadné zobrazenie produktov a služieb.

Prevodník vôní

Prevodník vôní je nástroj, ktorý pomáha zákazníkom vyhľadávať a porovnávať rôzne vône.
Užívatelia môžu vyhľadávať vône podľa konkrétnych značiek. Na stránke sú uvedené rôzne svetové značky, ako napríklad Ariana Grande, Bottega Veneta, Burberry, a mnohé ďalšie. Každá značka má priradený alternatívny parfém od ISSORIA. Zároveň sú parfémy kategorizované ako dámske, pánske a unisex, čím umožňujú zákazníkom ľahko nájsť vôňu, ktorá im najviac vyhovuje.

Mapa vôní

Špecifickou časťou web stránky je aj Mapa voní, kde si zákazník môže vybrať vôňu podľa svojich preferencií v postupných krokoch. Postupnou selekciou kategórií filtruje rozsiahle možnosti výberu, pričom sa dostane až ku konkrétnemu konečnému produktu.

Wishlist

Užívatelia si môžu prechádzať produkty na stránke a pri každom produkte sa nachádza ikonka srdiečka. Kliknutím na toto tlačidlo sa produkt pridá do zoznamu obľúbených položiek. Po prihlásení sa do svojho účtu môžu užívatelia zobraziť svoj wishlist. Tu môžu vidieť všetky produkty, ktoré si pridali, a môžu ich odtiaľ odstrániť alebo prejsť priamo k nákupu.

SMS komunikácia

Komunikácia so zákazníkom je podporená a rozšírená o možnosti v sfére SMS komunikácie. Užívatelia si pri realizácií objednávky môžu nielen overiť telefónne číslo prostredníctvom SMS, ale taktiež majú možnosť dostať SMS notifikáciu pri zmene stavu objednávky. Tým pádom majú presné informácie o tom, v akom štádiu nákupného či doručovacieho procesu sa nachádzajú.

Nasadenie špeciálnych modulov

S ohľadom na jednoduché fungovanie je do e-shopu implementovaný reklamačný modul RETINO, ktorý automatizuje proces vrátenia produktov a reklamácií, pričom efektívne vyhodnocuje informácie súvisiace s reklamáciami, ako je ich počet, dôvod, najčastejšie typy vrátených produktov atď…

V súvislosti s komunikáciou je nasadený taktiež modul mailových notifikácií ECOMAIL, ktorý okrem automatizovaného e-mailingu spĺňa požiadavku rozrastajúcej sa databázy kontaktných údajov.

Užívateľ je tiež schopný sa jednoducho dostať k webu či sociálnym sieťam ISSORII. Jedným kliknutím získava je presmerovaný k článkom či zvolenej sociálnej sieti, kde môže prehliadať príspevky a dozvedieť sa niečo viac o spoločnosti.

Zaujali vás naše projekty? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Kontaktujte nás