Project Description

Alfemo.sk- turecká kvalita na Slovensku

Pre ľudí, ktorí si radi priplatia za kvalitu nábytku je na trhu množstvo výrobcov, ktorí dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších. Na slovenskom trhu sa nachádza nový hráč z Turecka, Alfemo, ktorý by sa mohol stať jedným z nich. Ponúka kvalitu a originálny dizajn, či už pri sedačkách, stoloch alebo kreslách. ASData pre nich urobila responzívnu internetovú stránku, rovnako aj e-shop, na ktorý sa teraz pozrieme.

www.alfemo.sk
0
Grafických hodín
0
Programátorských hodín
E-shop pre obchod s nábytkom Alfemo, úvodná stránka

Cesta vydláždená úspechom

Hneď na úvodnej stránke vás privítajú dlaždice, z ktorej každá predstavuje samostatnú kategóriu. Ide napríklad o kategóriu spální, rohových, sedacích súprav a mnoho iných. Ďalej sú kategórie rozdelené podľa  spomínaných štýlov.

E-shop pre obchod s nábytkom Alfemo, galéria produktov

Ak uprednostňujete radšej vyhľadávanie podľa typu nábytku, napríklad chcete vidieť iba sedačky z dielní Alfemo, stačí kliknúť na dlaždicu Všetky výrobky a bytové doplnky. Všetky produkty sú teda zaradené ako do „štýlovej rodiny“, tak aj do funkčnej kategórie.

Prejdime však už ku konkrétnemu produktu, a teda do e-shopu. Vybrali ste si sedačku, dajme tomu Lucas Trojsedačka. E-shop vám ponúkne možnosti, ktoré si môžete zvoliť: látku sedačky, dekoračný vankúš A a vankúš B.

Alfemo.sk funguje na systéme Prestashop, ktorý slúži na správu internetových obchodov. Systém dokáže spracovať tisícky produktov bez toho, aby bolo nutné riešiť akékoľvek problémy so stabilitou webu. Ak však máte e-shop, v ktorom sú stovky produktov a tie stovky produktov majú desiatky variant, razom máte desaťtisíce produktov. Princíp Prestashopu tkvie v tom, že musí zaindexovať všetky možné varianty produktu.

Pozrime sa na sedačku LUCAS. Má 69 poťahov, 23 vankúšov A a 76 vankúšov B. Jednoduchou kombinatorikou zistíme, že Prestashop musí urobiť 120 612 produktov. Pripomíname, že sa jedná len o jednu sedačku.

Ako teda docieliť stabilitu? Modulom, ktorý sme pre Alfemo vytvorili na mieru.

Chcete online obchod? Vyplňte kontaktný formulár!

Ďalšie produktové vychytávky

Modul zaisťujúci stabilitu nie je jediné, čo sme do alfemo.sk zakomponovali. Pre najlepší pôžitok z nakupovania online sme pre zákazníkov webu pripravili niekoľko vychytávok. Zabezpečujú, že aj nákup na internete sa môže rovnať nákupu v kamennom obchode. Určite sa zhodneme, že sa cez počítač/ telefón nemôžeme dotknúť látky. Viete si ich ale priblížiť a detailne prezrieť.

Prejdením kurzoru nad látkou z výberu sa zobrazí kvalitný detail materiálu, takže viete, aká je štruktúra, nie len farba. V konečnom dôsledku viete, čo kupujete.

Podobnou funkcionalitou je aj prejdenie kurzora nad obrázkom produktu. Kvalitná fotografia sa zväčší a môžete si pozorne a zblízka prezrieť produkt, v našom prípade sedačku LUCAS.

E-shop pre obchod s nábytkom Alfemo, detaily produktu

Naozaj podrobný popis

Popis produktu je v dnešnej dobe bežnou a očakávanou praxou. Nájdete v ňom základné informácie ako rozmery, materiály alebo certifikáty kvality. V tomto e-shope môžete okrem toho v popise nájsť aj obrázky, ktoré priblížia produkt ako taký a dokonca aj implementované video z YouTube.

Nakoniec si môžete preštudovať aj pdf dokument bez nutnosti sťahovania.

Responzívny web pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás naša stránka? Napíšte nám ešte dnes!