Project Description

Jednoduché vyhľadávanie a carousel na Babymarket.sk

Obchod pre tehotné dámy, mamičky a ich ratolesti BabyMarket ponúka široký sortiment kočíkov, doplnkov na kočíky, hračky a oblečenie. Kamenná predajňa sídli v Bratislave, ale s našou pomocou sa môžu pýšiť aj e-shopom s rôznymi vychytávkami.

Poskytli sme im aj web servis, teda „mostík“ medzi e-shopom a rrp systémom.

www.babymarket.sk
0
Programátorských hodín
0
Grafických hodín
0
Špeciálne moduly
Chcete vlastný internetový obchod? Napíšte nám!

Eshop BabyMarket
E-shop je opäť responzívny a prehľadný, s kategóriami v hornej lište. Na hlavnej stránke sa nachádzajú carousels, každý predstavuje vlastnú kategóriu. V každom carousli je voliteľný obsah. Teda administrátor stránky si vyberá, ako sa bude carousel volať a čo bude obsahovať.

Filter produktov

Ešte pred tým, ako by ste si zaklikli zoradenie produktov v kategórii podľa nejakého parametra, preddefinovane vám zbožie ukáže podľa obľúbenosti. Je to jedna zo zaujímavostí, ktorú sme pre e-shop robili.

Konkrétny produkt
K produktom je aplikované párovanie s farebnosťou. Stačí si vybrať model z ponuky a už na stránke konkrétneho kočíka si vyberiete farebnú kombináciu.

V spodnej stránke sa opäť stretávame s carouselom. Tentokrát nám ku kočíku ponúka možné príslušenstvo (fusaky, držiaky, tašky,…) a podobné produkty. Opäť, tie sú vyberané administrátorom a správcom e-shopu podľa uváženia.

Automatický redirect

Ak prejde e-shop modernizáciou/ rebrandingom, môže sa stať, že po ňom zostanú nefunkčné linky. Jedným riešením je automatický redirect. Systém zistí ID produktu zo starého linku a spojí ho s ID číslom na aktuálnej stránke.

Plne responzívny dizajn pre desktopy, tablety a mobily

Plne responzívny dizajn pre desktopy, tablety a mobily

Zaujala vás táto stránka? Napíšte nám!