V dnešnom uponáhľanom svete nie je žiadnym prekvapením, že pre rodičov je náročne mať na pamäti rovzh dňa každého člena rodiny. Preto vám prinášame zopár tipov na aplikácie, ktoré budú môcť všetci rodinní príslušníci navzájom používať.

cozi aplikacia

Vďaka aplikácii dokážete koordinovať plány každého člena rodiny. Môžete vytvárať a zdieľať zoznamy úloh, ktoré dokážete následne rýchlo upravovať podľa vašej potreby. Pre lepšiu organizáciu viete v aplikácii priradiť každému užívateľovi farbu, vďaka ktorej bude mať každý prehľad v pridelených úlohách.

aplikacia find my kids

Aplikácia so sebou prináša hneď niekoľko výhod používania. Primárnou výhodou je sledovanie polohy vášho dieťaťa alebo akéhokoľvek iného člena rodiny. Aktuálna poloha sa zobrazí na mape, vďaka čomu budete vedieť, že je váš blízky v bezpečí.

Taktiež môžete získavať upozornenia

  • Ak vaše dieťa príde alebo odíde zo školy, domu alebo iného miesta
  • Ak má mobil vášho dieťaťa slabú batériu
  • Ak vaše dieťa stlačí SOS tlačidlo, vďaka ktorému budete vedieť, že sa ocitlo v nebezpečenstve

aplikacia our home

OurHome predstavuje jednoduchý spôsob, vďaka ktorému budete môcť organizovať každodenné aktivity, prideľovať úlohy, motivovať alebo dokonca poslať upomienku. Aplikácia zahŕňa aj spoločný kalendár, ktorý poskytuje informácie o dôležitých udalostiach, zoznam potravín a ďalšie benefity, ktoré získate pri jej používaní.

aplikacia family link

 FamilyLink je aplikácia, ktorá rozhodne stojí za zmienku. Okrem poskytovania informácií o polohove vášho dieťaťa aplikácia umožňuje kontrolovať aj jeho aktivitu na používanom zariadení. 

V prípade, že by chcelo vaše dieťa nainštalovať aplikáciu do svojho zariadenia, budete to musieť najprv schváliť, čo predstavuje obrovskú výhodu a kontrolu nad tým, čo vaše dieťa robí na svojom zariadení. Aplikácia v sebe zahŕňa aj nastavenie času, počas ktorého bude mať dieťa povolenie na používanie zariadenia.